>

Organizasyon

Adı/Soyadı  Unvanı /Görevi E-Posta
Rafet Kalkan YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) / Y.K.Başkanı rkalkan@bilgilidenetim.com
Hilmi Kirday YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) / Y.K. Bşk.Yrd. hkirday@bilgilidenetim.com
Ahmet Kurt YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) akurt@bilgilidenetim.com
Mehmet Karahan YMM / Denetçi mkarahan@bilgilidenetim.com
Nuri Uslu SMMM / Denetçi nuri@bilgilidenetim.com
 Murat Dirikan SMMM / Denetçi murat@bilgilidenetim.com
Arif Cantürk SMMM / Denetçi arifcanturk@bilgilidenetim.com
Barış Şen YMM / Denetçi baris.sen@bilgilidenetim.com
Meryem Kaynak SMMM / Denetçi meryem@bilgilidenetim.com
Muhammet Yaşarbaş SMMM / Denetçi myasarbas@bilgilidenetim.com
 Ali Yazıcıoğlu  SMMM / Denetçi ali@bilgilidenetim.com
Sevil Yazıcıoğlu Halkla İlişkiler sevil@bilgilidenetim.com
İhsan Tavşan KDV İade ihsan@bilgilidenetim.com
Kemal Akdeniz KDV İade  kemal@bilgilidenetim.com
 Buket Türkkan  Denetçi Yardımcısı  bturkkan@bilgilidenetim.com
Abdurrahman Kalkan Denetçi Yardımcısı a.kalkan@bilgilidenetim.com
A.Yasin Sevinçek Denetçi Yardımcısı ahmet@bilgilidenetim.com