>

Organizasyon

Adı/Soyadı  Unvanı /Görevi E-Posta
Rafet Kalkan YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) / Y.K.Başkanı rkalkan@bilgilidenetim.com
Hilmi Kirday YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) / Y.K. Bşk.Yrd. hkirday@bilgilidenetim.com
Ahmet Kurt YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) akurt@bilgilidenetim.com
Mehmet Karahan YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Hariç) mkarahan@bilgilidenetim.com
Barış Şen YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) baris.sen@bilgilidenetim.com
Ali Yazıcıoğlu SMMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) ali@bilgilidenetim.com
Meryem Kaynak SMMM / Denetçi meryem@bilgilidenetim.com
Muhammet Yaşarbaş SMMM / Denetçi myasarbas@bilgilidenetim.com
Arif Cantürk SMMM / Denetçi arifcanturk@bilgilidenetim.com
A.Yasin Sevinçek SMMM / Denetçi ahmet@bilgilidenetim.com
Abdurrahman Kalkan SMMM/Denetçi Yardımcısı a.kalkan@bilgilidenetim.com
Ceyda Kalkan SMMM/Denetçi Yardımcısı c.kalkan@bilgilidenetim.com
Merve Dönmez SMMM/Denetçi Yardımcısı mervedonmez@bilgilidenetim.com
Sevil Yazıcıoğlu Halkla İlişkiler sevil@bilgilidenetim.com
İhsan Tavşan KDV İade ihsan@bilgilidenetim.com
Umur Kaya KDV İade umur.kaya@bilgilidenetim.com
B.Meltem Uysal Denetçi Yardımcısı bmuysal@bilgilidenetim.com