Şirketimiz

Bilgili Bağımsız Denetim  A.Ş. 2005 yılından itibaren yerli ve yabancı kurumların bağımsız denetim  ihtiyaçlarını geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir kuruluştur.

Ayrıca Bilgili Denetim ve YMM Ltd. Şti. bünyesinde vergi ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

Şirketimiz daha önce Maliye Bakanlığında Vergi denetmeni olarak görev yapmış Yeminli Mali Müşavirler tarafından kurulmuştur. En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri odaklı,beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmaktır.

Şirketimiz; Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, tarafından şirketlerin Bağımsız Denetimini yapma yetkisi verilen şirketler statüsüne sahiptir.

Şirketimiz; Müşterilerimize uluslararası alanda daha iyi hizmetler sunmak amacıyla Dünyada 92 ülkede faaliyet gösteren 210 Uluslar arası denetim firması arasında 16’nci sırada yer alan AGN International Ltd ile üyelik sözleşmesi imzalamıştır.

Şirketimizin kadrosunda 8 yeminli mali müşavir 9 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, ve 7 Denetçi Yardımcısı ve 6 yardımcı personelle birlikte toplam 30 kişilik bir kadro ile çalışmaktadır.